بازگشت به صفحه اول مقالات اطلاعيه ها صفحات ويژه روزنه آرشيو شماره هاى قبل سايتهاى ديگر گوناگون - شعر و ادبيات

درخواست مردم مبارز٬ آزاديخواه٬ برابرى طلب و مترقى ايران از ايرانيان آزاديخواه٬ دموکرات و چپ شهر کلن

سفر احمدی نژاد و اراذل و اوباش او را به دانمارک مختل کنيد
احمدى نژاد رئيس جمهور رژيم جمهورى اسلامى ايران در ۱۶ دسامبر به كپنهاك سفر ميكند.
تا كنون سفر احمدى نژاد به خارج از ايران با موج اعتراضات سراسرى در سطح بين المللى٬ مواجه شده است .
اما٬ اينبار احمدى نژاد به مملكتى پا ميگذارد كه در آن انسانهایی بجرم كشيدن كاريكاتور، فتوای قتل‏شان توسط نظام جمهورى اسلامى صادر شده است. از نظر جهانيان هيچ چيزى واضح‏تر و عيان‏تر از اعدام و كشتن انسانها در ايران تحت حاكميت رژيم سياه جمهورى اسلامى در ۳۰سال گذشته و اكنون تحت حاكميت دولت و نظامى كه احمدى نژاد بعنوان رئيس دولت در آن قرار دارد٬ نيست. جاى احمدى نژاد در دادگاه لاهه است. او و ده ها و صدها نفر از سران جنايتكار جمهورى اسلامى بايد بجرم جنايت عليه بشريت٬ بجرم ضرب و شتم٬ سركوب٬ دستگيرى و کشتن مردم ايران كه براى رهايى از دست جمهورى اسلامى در خيابانها به پا خواسته٬ بجرم شکنجه٬ تجاوزجنسى و قتل زندانيان سياسى٬ بجرم ضديت با زنان و دشمنى با جوانان٬ سركوب و زنداني كردن كارگران و رهبران كارگرى٬ سنگسار و حلق آويز كردن زنان و كودكان و اعدام‏هاى متناوب و روزانه (در ايران تحت حاكميت اين جنايتكاران بطور متوسط هر روز يك نفر اعدام ميشود) در دادگاه هاى بين المللى محاكمه شوند. حضور احمدى نژاد در كپنهاگ ننگ بشريت است. بايد عليه سفر اين جنايتكار جنگى صفى عظيم و قدرتمند از اعتراض در تمام دنيا سازماندهى شود. بايد از هم اكنون اعتراضات خود را شروع كنيم٬ به دولت دانمارك فشار بياوريم كه مانع سفر و وارد شدن يك جنايتكار به اسم احمدى نژاد به كپنهاگ شود. اين حداقل وظيفه اى است که ما در قبال ندا٬ سهراب٬ ترانه٬ اشکان٬ کيانوش و...ديگرمبارزان داريم.
ما٬ جمعى از چپ هاى شهر كلن٬ در اين رابطه در تاريخهاى مختلف و به مدت چند روز در مقابل کنسولگرى دانمارك در شهر کلن دست به تجمع اعتراضى خواهيم زد. افكار عمومى مردم شهر كلن را در محكوميت سفر احمدى نژاد به کپنهاگ بسيج خواهيم كرد. و از اين طريق اعتراض هزاران شهروند ايرانى ساكن كلن و شهرهاى اطراف كلن را بگوش مقامات دولت دانمارك خواهيم رساند.
در اطلاعيه شماره ۲ محل و آدرس و ساعات تظاهراتها را به اطلاع خواهيم رساند.
از هم اکنون ميتوانيم اعتراضات خود را بصورت تلفنى٬ فاکس و اى ميل همراه با تصاوير جنايات جمهورى اسلامى به آدرس زير ابراز داريم. شماره تلفن و فاکس هتل احمدى نژاد را در اسرع وقت به اطلاع خواهيم رساند.

جمعى از چپ هاى شهر کلن

KÖLN
Honorarkonsularische Vertretung des Königreiches Dänemark
c/o DLA Piper LLP
Hohenzollernring 72, 50672 Köln
Telefon: 0221 277 277 877
Telefax: 0221 277 277 10
Mo: 09:00 – 12:00, Mi: 14:00 – 17:00
Herr Dr. Andreas Meyer-Landrut, Honorarkonsul
E mail: Susan.Krogshede@dlapiper.com

Kgl. Dänische Botschaft Berlin
Tel. +49 - (0)30 - 50 50 20 00
Fax +49 - (0)30 - 50 50 20 50 تلفن تماس ٠١٧٨٦٢٤٢٥٤٦
oder unter der Emailadresse
beramb@um.dk


بازگشت به صفحه اول