بازگشت به صفحه اول مقالات اطلاعيه ها صفحات ويژه روزنه آرشيو شماره هاى قبل سايتهاى ديگر گوناگون - شعر و ادبيات

حضور ا حمدی نژاد در اجلاس "آب و هوا" در کپنهاک را به محل اعتراض به رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی تبدیل کنیم !

قرار است احمدی نژاد در روزهای ۱۷ و ۱۸ ماه دسامبر به دانمارک سفر کند و در اجلاس مربوط به تغییرات آب و هوا که در کپنهاگ برگزار میشود، شرکت کند.

پذیرش سران جمهوری اسلامی در اجلاس بین المللی که انعکاس گوشه کوچکی از صحنه ها و اخبار جنایات اخیرشان با موجی از خشم و انزجار بین المللی روبرو شد، از نظر مردم ایران بخشودنی نیست. قابل قبول نیست. نباید کسانی که دست شان بخون مردم آلوده است، اجازه یابند در مجامع بین المللی بنام آنها سخن بگویند. سران جنایتکار جمهوری اسلامی به هر منظور و تحت هر بهانه ای نباید اجازه داشته باشند در مجامع بین المللی حضور یابند.

مردم آزاده !

حضوراحمدی نژاد در اجلاس کپنهاک، باید با اعتراض وسیع روبرو شود. باید محل اجلاس آب و هوا به دادگاهی برای محاکمه جنایتکاران حاکم بر ایران تبدیل شود. حزب کمونیست کارگری ایران همه مردم آزادیخواه را فرا میخواند که محل برگزاری این اجلاس را به صحنه دادخواهی مردم ایران از رژیم آدمکش جمهوری اسلامی تبدیل کنند. برای تدارک یک اعتراض گسترده خود را آماده کنیم! وعده ما در کپنهاک در محل اجلاس آب و هوا!

جمهوری اسلامی باید در سراسر جهان منزوی و از مجامع بین المللی طرد گردد! هر گونه رابطه سیاسی، فرهنگی و دیپلوماتیک با جمهوری اسلامی باید قطع شود! احمدی نژاد بخاطر جنایاتی که مرتکب شده است باید دستگیر و محاکمه شود!

مرگ بر جمهوری اسلامی ایران !

زنده باد آزادی، زنده باد برابری!

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری ایران

۳ نوامبر ۲۰۰۹


بازگشت به صفحه اول