بازگشت به صفحه اول مقالات اطلاعيه ها صفحات ويژه روزنه آرشيو شماره هاى قبل سايتهاى ديگر گوناگون - شعر و ادبيات

انترناسيونال ٣٢٦

كاظم نيكخواه

صفحه بازتاب هفته

 

"صدا و سيما" گزارشهاي شانزده آذر را تكميل كرد

 

يكي از سايتهاي دوم خردادي بنام "امروز" نوشته است كه "در بخش های خبری شب گذشته (١٧ آذر) صدا و سیما، بارها و بارها تصاویر پاره شدن عکس بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران (خميني) در روز دانشجو به نمایش گذارده شد. به گزارش "تابناک" این تصاویر که احتمالا توسط دوربین های صدا و سیما در دانشگاه امیر کبیر ضبط شده است، در بخش های مختلف خبری صدا و سیما پخش شد."

 

بله. اين اقدام سبمليك و مهمي در شانزده آذر بود كه در گزارشها از قلم افتاده بود و خوشبختانه تلويزيون جمهوري اسلامي گزارش شانزده آذر را تكميل كرد و صحنه هاي پاره كردن عكس خميني توسط دانشجويان امير كبير را بارها در بخش خبري خود نشان داد.  پاره كردن و پايمال كردن عكس خميني ادامه پاره كردن عكس خامنه اي در روز ١٣ آبان و رژه رفتن روي آن است. اين پاسخي به همه آنهايي است كه ميخواهند دوران خميني را به ايران بازگردانند. جوابشان همين است. ما گفتيم كه در شانزده آذر انقلاب گام بلند ديگري به جلو برداشت. و يكي از نشانه هايش همين است. اعلام ضديت مردم با كل نظام توحش اسلامي و نه گفتن به كل جنايتكاران اين حكومت و بيش از همه به بنيانگزارش خميني. تلويزيون جمهوري اسلامي دارد جنگ جناحيش را به پيش ميبرد تا اعلام كند كه جناح مقابل ضد خميني است. اما دوم خرداديها ميگويند همين عمل "صدا و سيما" به معناي اشاعه فحشاء است! "..مسئولان صدا و سیما، به بهانه نشان دادن یک عمل ناشایست و منفور، خود عمل ناشایست دیگری انجام دادند که مصداق تام و تمام اشاعه فحشا در جامعه اسلامی ایران تلقی می شود. به نظر می رسد مسئولان سیاسی این رسانه، ظرافت های اجتماعی و دقایق دینی را فراموش کرده اند که اشاعه و نشان دادن یک عمل ناشایست در دراز مدت قبح آن عمل را خواهد شکست و مسیر را برای ادامه این عمل توسط افراد دیگری باز می کند." و ادامه ميدهد "اکنون سئوال دوستداران انقلاب اسلامی این است که آیا مسئولان این رسانه مجازند برای نشان دادن ماهیت دشمنان واقعی اسلام، عریان ترین و قبیح ترین رفتار آنان علیه اسلام، نظام و ملت مسلمان ایران را در مهم ترین ساعات پخش اخبار، پخش کنند؟"

 

براي يك بار هم شده بايد از صدا و سيماي جمهوري اسلامي تشكر كرد كه دل مردم منزجر از خميني جلاد و كل نظامش را با اين گزارش خنك كرده است. و به دوم خرداديها هم بايد گفت نگران نباشيد حضرات! پايمال كردن سمبلهاي حكومت هيچ زمان در ايران قبحي نداشته است كه بريزد. خودتان را براي ديدن اين صحنه ها بطور هرروزه در خيابانهاي تهران و شهرهاي ديگر آماده كنيد. انقلاب آمده است كه جامعه را از جمهوري اسلامي و كل سمبلهاي منفورش براي هميشه عبور دهد. *


بازگشت به صفحه اول