بازگشت به صفحه اول مقالات اطلاعيه ها صفحات ويژه روزنه آرشيو شماره هاى قبل سايتهاى ديگر گوناگون - شعر و ادبيات

انترناسيونال ٣٢٦

محمد شكوهي

صفحه بازتاب هفته

حکومت دزدان و قاتلان اسلامی را باید به زیر کشید!

 

اوایل اين هفته صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه رژیم اعلام کرد که کارمندان دولتی با جعل اسناد دولتی میلیاردها تومان به جبیب زده اند! رئیس دستگاه آدم کشی جمهوری اسلامی از زمان صدارتش بر این قوه، از حدود  ٤ ماه پیش اولین مقام رده بالای حکومت آیت الله های میلیاردی است که  رسما و علنا به وجود دزدیهای میلیاردی و فساد مالی بزرگ دولتیان اعتراف می کند. این اعتراف فقط اشاره خیلی کوچک آخوند لاریجانی به دم و دستگاه عریض و طویل دزدی سازمانیافته حکومتی می باشد، که در طول سی سال گذشته رسما توسط مقامات بلند پایه حکومتی سازماندهی شده است می باشد. و تازه اين اشاره هم از سر جلوگيري از دزديها نيست بلكه جزئي از جنگ جناحهاي حكومت است. لاريجاني با نقل قول از احمدي نژاد در مورد اينكه جلوي غارتها را ميگيريم، در واقع دارد آدرس خانه رفسنجاني را ميدهد. اما دزدي و چپاول خصيصه كل دست اندركاران قديم و جديد حكومت است. افشاگريهاي پاليزدار گوشه اي از اين دزدي ها را جلوي چشم گذارد كه سر به ميلياردها دلار ميزد. جناب لاریجانی خودش به خوبی می داند که برای دزدهای کلان از چه راهی و چگونه باید وارد شد و به همین خاطر نمونه می دهد. سیستم قضایی و قوانین جاری، البته اگر بشود اسم قانون به آنها اطلاق کرد، توسط همین دزدان و غارتگران و چپاولگرانی که دزدیهای سران حکومتی و باندهای مختلف را سازمان داده و هدایت می کنند، طراحی و نوشته است. به همین خاطر است که قانونشان شامل حال خودشان نمی شود . در میان سازمان و دستگاه عظیم دزدی و چپاول  رسمی حکومتی نامهایی چون بنیاد شهید، "بنیاد مستضعفان" تولیت آستان قدس رضوی به سرپرستی آخوند واعظ طبسی، کمیته امداد امام، نام هایي آشنا برای مردم می باشند. این سازمان هاي مافیایی که بیش از نصف قدرت افتصادی، سرمایه در حال گردش، و کارخانجات و صدها واحد صنعتی دیگر را در چنگال دارند، سر هر کدامشان به یکی از باندهای ثروت و قدرت در حکومت وصل است.

 

ابعاد و دامنه دزدی و چپاول آخوندها و سران حکومتی سر به فلک می زند. تمام دولت و سیستم اقتصادی و قوانین مقررات حکومتی، مانند یک مافیای بزرگ دزدی و چپاول سازمان یافته  و کار می کنند. خود همین موضوع فساد مالی  را تقویت کرده و هر مقام حکومتی که بر سر کار گمارده می شود اولین کاری که انجام می دهد، سازمان دادن شبکه دزدان حرفه ای و مافیایی می باشد که یک سرشان به دستگاهها و اداره جات دولتی وصل بوده و سر دیگرشان به کارتل های دزدی  تا بیت رهبری که راه انداخته شده اند، وابسته می باشند. بدین ترتیب کل سیستم با تمام قوانین و مقرراتش، سیستم سازمان یافته حکومتی چپاول دزدی و غارت می باشد. بد نیست به چند نمونه از دزدیهای  سران حکومت که به بیرون درز کرده و باندهای رقیب پته همدیگر را به روی آب انداخته اند اشاره بکنیم.

 شهرام جزایری معرف حضور همگان هست. بعد از ٦ سال به اصطلاح رسیدگی به این پرونده ایشان اکنون در ویلایی در کنار اوین  محکومیتشان را می گذرانند! دزدی ٣٠٠ میلیاردی احمدی نژاد در دورانی که شهر دار تهران بود . تا به حال این پرونده باز می باشد. افشاگری زنگنه وزیر نفت سابق حکومت که اعلام کرد ١٠ میلیارد تومان از درآمدهای نفتی در فاصله سالهای ١٣٨٥ به بعد به خزانه دولتی ریخته نشده است. خانواده رفسنجانی و باندهای متعددش رقمی بیش از ٢٠ میلیارد دلار را به اعتراف خودشان  وارد "چرخه های افتصادی" در آمریکا و کانادا کرده اند. در جریان مناظرات تلویزیونی در دوره برگزاری انتخابات حکومتی همه کاندیداهای حکومتی افشاگریهای گسترده ای از دزدیهایشان در برابر رسانه های حکومتی اعلام کرده و با حفظ"شئونات اسلامی" همدیگر را دزد و کارچاق کن خظاب کردند. دیوان محاسبات اداری رژیم در اوایل امسال اعلام کرد که یک شیوه فساد مالی بستن قراردادها نفتی معروف یه "قراردادهای بیع" می باشد. که زمینه برای سوء استفاده های مالی تا رقم ٨٠ میلیارد دلار را به دنبال داشته است.

لیست بلند بالایی از آمار دزدیهای سران حکومتی و اعترافاتشان در این باره از زبان خودشان می توانید در سایت روزنه بخوانید. http://www.rowzane.com/0000-2009/e-m06/8-titre.htm

جمهوری اسلامی حکومت دزدان و قاتلان است. از بدو سر کار آمدنش چپاول و دزدی جزء سياستش بوده. سکان مافیای اسلامی دزدی و جنایت در دست خامنه ای و رفسنجانی و احمدی نژاد و ... می باشد. براي جلوگيري از دزدي، حکومت دزدان و قاتلان را باید به زیر کشید. اين اولين و اساسي ترين گام است.*


بازگشت به صفحه اول