بازگشت به صفحه اول مقالات اطلاعيه ها صفحات ويژه روزنه آرشيو شماره هاى قبل سايتهاى ديگر گوناگون - شعر و ادبيات

پیامی به مناسبت گرامیداشت هجدهمین سالروز تاسیس حزب کمونیست کارگری ایران و برگزاری کنگره هفتم

 از رفقا: سهیل منصور-روناک-زری-فرح وجمعی از اعضا و هواداران حزب  از ایران

 

5 آذر 1388

با درود فراوان

 

رففا!

بیش از سه دهه است دهه است جنبش ما وحزب ما پیشاپیش کارگران، زنان، جوانان به جان آمده از حاکمیت اسلامی و برای بر پایی دنیایی بهتر  مبارزه می کنند و امروز حزب ما به مثابه یک حزب سیاسی بزرگ مدعی قدرت و دخیل در اوضاع سیاسی ایران، پرچمدار عمیق ترین و انسانی ترین تحولات بر متن انقلابی است که مردم ایران شعله های آن را بر افروخته اند.

ما امسال در هیجد همین سالروز بنیان گذاری حزب کمونیست کارگری ایران در حالی این روز را به عنوان یک روز بسیار عزیز و گرامی در تمامی وجوه زندگی فردی و حزبی مان جشن میگیریم که هفتمین کنگره حزب در یکی از حساس ترین مقاطع اوضاع سیاسی ایران در راه است.

رفقا!

انقلابی که امروز در ایران با حضور پرنشاط یک حزب کمونیستی محبوب و مدعی "سوسیالیسم فورا" شاهد آن هستیم،  یک فرصت کم نظیر تازیخی برای ما کمونیستها،  کارگران و عموم توده های ستم دیده ایران، جهت خلاصی از جهنم جانیان اسلامی سرمایه است. انقلاب جاری توده های مردم ایران که ما خود برای ساختن آن بیش از سه دهه جنگیده ایم، قطار جنبش و حزب مارا  در حال نزدیک شدن به ایستگاهی قرار داده است که یکی از شور انگیز ترین میدانهای نبرد تاریخی ما و یکی از حساس ترین لحظات در حیات تا کنونی حزب ماست. ما اطمینان داریم کنگره هفتم حزب پاسخی پر صلابت و شور انگیز به این لحظات خواهد داد.

رفقا!  

ما اینجا در ایران و زیر تیغ جلادان رزیم جمهوری اسلامی تمام انرزی و تیز بینی مان معطوف به لحظه ها و دم هایی است که باید بر متن انقلاب جاری، شورانگیز ترین لحظه های رزم زندگی مان را با چشمانی باز و تیز بین بیآغازیم و این رزم آغاز زندگی است و این زندگی هدیه رفیق منصور حکمت و حزب کمونیست کارگری ایران به ما کارگران زنان و جوانان  به جان آمده از حاکمیت سی سال جانیان اسلامی سرمایه است  ما هیجدهمین سالروز بنیان گذاری حزب کمونیست کارگری ایران را به طبقه کارگر زنان جوانان و عموم توده های آزادیخواه و برابری طلب ایران و به رفیق حمید تقوایی و تمامی اعضا و کادر های

حزب تبریک می گوییم و همه آنان را به جمع آوری کمک مالی گسترده برای حزب در سالروز بنیان گذاری آن و جا انداختن این حرکت به مثابه یک سنت همیشگی و پایدار در سالروز بنیان گذاری حزب کمونیست کارگری ایران فرا می خوانیم.


بازگشت به صفحه اول